Hakkımızda

Yaklaşık 20 yıllık üretim ve pazarlama deneyiminden sonra 2015 yılında sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla şirketimizi kurduk.

Tam entegre olan tedarikçilerimiz ile üretimimiz iplik boyamadan, dokumaya, boya-baskıdan, dijital baskıya, apre işlemleri ve konfeksiyona kadar geniş bir yelpaze sunuyor ve yine bu çeşitliliği sizlere en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz.

NarteksTekstil-MyNAR HomeCollection, tedarikçi bir firma olmanın çok üzerinde misyonları olan bir firmadır. Dünyada başarılı olanlar “ en hızlı ikincilerdir”. Biz bu felsefe ile siz değerli müşterilerimize en yeni trendleri, en yeni renkleri, en hızlı şekilde tedarik etmeyi hedef biliyoruz. 

Politikamız; Kazan-Kazan ilkesi doğrultusunda, sizlere en iyi fiyat ve çeşitlilikle daha iyi rekabet avantajı sağlamaktır.

NarteksTekstil-MyNAR HomeCollection markası ile ürünlerimizin %90‘ını ihraç ediyoruz. Dünyanın pekçok farklı ülkesinde her türlü müşteri profili ile çalışmaktayız. Toptan, Parekende, Hotel Alımcıları, Mimarlar, Ara üreticiler ve daha pekçoğu. Biz müşteri sınıflandırması yapan bir firma olmadık. Ürünlerimizi, müşteri talepleri doğrultusunda, çok farklı şekillerde servis etmekteyiz. Ürünlerimizden oluşturduğumuz Kolesiyonumuz; top ve kesim olarak müşterilerimize servis edilmektedir. 

Narteks Tekstil-MynarHomeCollection

Narteks TeKstil-MyNAR

Contact Us

  • MollaHüsrev Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:58/1149, Unkapanı, Fatih,İstanbul-Türkiye
  • +90 212 511 10 29
  • omeryilanci@gmail.com

Narteks Tekstil-MYNARHOME - Site Infrastructure YetkinSoft provided by.