Hakkımızda

Narteks Tekstil firması 2015 yılında yaklaşık yirmi yıllık bir tecrübenin sonunda kurulmuş ve ürünlerini MynarHomeCollection markası adı altında Dünya' nın pek çok farklı coğrafyasındaki müşterilerine satışını yapmaktadır. 

Tül ve perde; bir evin en son ama en önemli tamamlayıcısıdır. Bu sebeple ürün geliştirme felsefemiz her eve uygun, modern, natural, spor görünümlü tüller ve perdeler üretmek yanında benzersiz renklerle bunları müşterilerilerimize ulaştırmaktır. 

Ürünlerimiz; toptancılar, koleksiyonerler, mimarlar, parakendeciler ve hotel ürünleri tedarikçileri tarafından tercih edilmektedir. 

Ürünlerimizi; proje bazlı üretimler, toptan ve kesim olarak Yurtdışı ve Yurtiçinde pekçok farklı noktaya ulaştırmaktayız. Yeni üretilen tüm ürünler, bizi takip eden müşterilerimizle anlık olarak paylaşılmakta olup, numune taleplerine hızlıca cevap vermekteyiz.

Gelişen teknoliji ile birlikte, ürünlerimizi daha renkli, farklı dokulu, daha teknik olarak üretmenin yanında web sitemiz devamlı yeni ürünler ile güncellenmektedir.

Sosyal medyada bizi instagram sayfamızdan @narteks_mynarhome da ayrıca takip edebilirsiniz.

Narteks Tekstil-MynarHomeCollection

Narteks TeKstil-MyNAR

Bize Ulaşın

  • MollaHüsrev Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:58/1149, Unkapanı, Fatih,İstanbul-Türkiye
  • +90 212 511 10 29
  • omeryilanci@gmail.com

Narteks Tekstil-MYNARHOME - Site Alt Yapısı YetkinSoft Tarafından Sağlanmaktadır.