Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Şirketimizi ve benzersiz kumaşlarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yaklaşık 20 yıllık üretim ve pazarlama deneyiminden sonra 2015 yılında sizlere daha iyi hizmet edebilmek amacıyla şirketimizi kurduk.

Tam entegre olan tedarikçilerimiz ile üretimimiz iplik boyamadan, dokumaya, boya-baskıdan, dijital baskıya, apre işlemleri ve konfeksiyona kadar geniş bir yelpaze sunuyor ve yine bu çeşitliliği sizlere en kısa sürede ulaştırmaya çalışıyoruz.

NarteksTekstil-MyNAR, tedarikçi bir firma olmanın çok üzerinde misyonları olan bir firmadır. Dünyada başarılı olanlar “ en hızlı ikincilerdir”. Biz bu felsefe ile siz değerli müşterilerimize en yeni trendleri, en yeni renkleri tüm üreticilerden daha hızlı ve daha ekonomik olarak sizlere ulaştırmayı hedef edindik.

Politikamız; Kazan-Kazan ilkesi doğrultusunda, sizlere en iyi fiyat ve çeşitlilikle daha iyi rekabet avantajı sağlamaktır.

NarteksTekstil-MyNAR markası ile ürünlerimizin %90‘ını ihraç ediyoruz. Dünyanın pekçok farklı ülkesinde her türlü müşteri profili ile çalışmaktayız. Parekende, Toptan, Hotel Alımcıları, Mimarlar, Ara üreticiler. Biz müşteri sınıflandırması yapan bir firma olmadık. Yıllar içindeki tecrübemiz her büyük fırsatın sadece büyüklere gelmediğini bize gösterdi. Bu sebepledir ki  amacımız size gelen her fırsatı pozitif olarak beraberce sonuçlandırmak ve beraberce kazanmak.   

Narteks Tekstil-MynarHomeCollection

Narteks TeKstil-MyNAR

Bize Ulaşın

  • MollaHüsrev Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No:58/1149, Unkapanı, Fatih,İstanbul-Türkiye
  • +90 212 511 10 29
  • omeryilanci@gmail.com

Narteks TeKstil-MyNAR - Site Alt Yapısı YetkinSoft Tarafından Sağlanmaktadır.